Untitled Document
TEXPRESS
Tüketici TEX dedi

Tüketici Akademisi tarafından bu yıl 24’üncü kez gerçekleştirilen Tüketici Ödülleri’nde, Tex Temizlik Ürünleri, ve  farklı sektörlerden tüketicinin güvenini kazanan markalar, sahneye çıktı. 9 ilde gerçekleştirilen saha çalışması sonucu, kendi sektörlerinde “güven değerleri” en yüksek belirlenen markaların yönetim kurulu başkanı ya da genel müdürleri, “Tüketici Ödülleri”ni düzenlenen törenle aldılar.

Tüketici Ödülleri, 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu., Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral, Bloomberg Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kerem Alkin, TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Dr. Bahadır Kaleağası gibi iş, medya ve akademi çevrelerinden önemli isimlerin “Tüketici Odaklılığı” değerlendirdiği Zirve’nin son bölümünde, SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Cenap Nuhrat, yaptıkları “Marka Algı Araştırması” sonuçlarını açıkladı.

Türkiye’nin en geniş marka algı araştırması

Türkiye’de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek için 9 ilde, hanede yapılan görüşme yöntemi ile SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne yaptırılan, Türkiye’nin en geniş marka araştırması sonuçlarına göre, Tex Temizlik Ürünleri, gibi kendi alanlarında en yüksek güven değerini sağlayan markalara, “Tüketici Ödülleri” verildi. Yapılan ölçümlemede, markaların, tüketiciye sunduğu ürün ve hizmetlerin, nitelikli, kaliteli, uygun fiyat, bilgilendirme ve servis hizmetlerine sadakati, çevreye ve insan sağlığına gösterdiği duyarlılık kriterlerine göre değerlendirildi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu ile birlikte Zirve’nin açılış konuşmasını yapan Tüketici Akademisi Kurucu Başkanı Fahri Ustaoğlu ve Zirve’nin bu yılki onur konuğu Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder, Tüketici Ödülleri’ni,  Tex Temizlik Ürünleri Genel Müdürü Turan Aydoğdu’ya ve  şirketlerin üst düzey yöneticilerine verdiler.

Yorumlar (0)

YORUM YAZIN
(yayınlanmayacak)
 

Bizden Haberdar Olun